GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

SURTAŞ MERMER

Mermercilik sektöründe 40 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile sektöründe öncü…

Temelleri 8 Şubat 1973 senesinde İstanbul – Silahtarağa’da atılan firmamız yolculuğuna “SURTAŞ MERMER FABRİKASI KOLLEKTİF ŞİRKETİ ” olarak başlamıştır. 5 Kasım 1997 Tarihinde sermayesini büyüterek anonim şirket haline dönüşmüş ve “SURTAŞ MERMER FABRİKASI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.” olmuştur.

İstanbul – Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi , Mermerciler Sitesinde Kurulu mermer fabrikamız toplamda 1400 m2 kapalı, 2600 m2 açık alanda faaliyet yürütmektedir. Fabrikamızda, kendi mermer ocaklarımızdan çıkardığımız blok halindeki doğal taşlar (mermer, granit, traverten) işlenerek, istenilen ölçülerde hazır hale getirilmektedir.

Fabrikamız bünyesinde, kendi ocaklarımızdan veya yurtiçi ve yurtdışından temin ettiğimiz doğal taşların (Mermer, Granit, Traverten, Onyx) blok veya plaka halinde satışı ve ihracatı yapılmakla birlikte yurtiçi ve yurtdışı konut, otel, Avm projelerinde de uzman ekibimiz ve 40 yılı aşkın tecrübemizle tasarım uygulamaları ve montaj yapmaktayız.

Kendi ocaklarımızdan çıkardığımız taşlarımız Vize Pembe, Emparador Light ve Bilecik Beji adı ile piyasaya sunulmaktadır.

Mermer Hamam Tasarım ve Uygulaması

Doğal Taşın mimarlık sanatına dönüştüğü bu yolculukta 40 yılı aşkın tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

FARKIMIZ

Surtaş mermer, şirket vizyonumuz olan 3 temel unsurdan yola çıkarak müşteri memnuniyeti ile birlikte bugünlere gelmiştir.

TECRÜBE

1973 Senesinde Kurulan Surtaş Mermer, 40 Yıllık tecrübesi ve birikimi ile sektöründe öncü.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Üstlendiğimiz her projede ve satışını gerçekleştirdiğimiz her üründe  firma ilkemiz olan “müşteri memnuniyeti” daima ön plandadır.

UZMANLIK

Alanında uzman ve tecrübeli kadrosu, son teknoloji makina parkuru ile mermer sektöründe 40 yıllık uzmanlık.

MİSYONUMUZ

Aldığımız her projede siz değerli müşterilerimizi korumak, kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak.